Moppy dla Biznesu

Dzięki naszej firmie zamówisz usługi sprzątania do swojej firmy szybko i wygodnie. Gwarantujemy pełną satysfakcję i brak zobowiązań terminowymi umowami. Dbamy o wysoką jakość usług, dlatego dobieramy naszych pracowników bardzo starannie. 

 

Korzyści z Moppy dla Biznesu

 

INDYWIDUALNY PLAN

Bez wględu na to czy posiadasz małe biuro, duży open space, gabinet czy lokal gastronomiczny, razem przygotujemy plan dostosowany do Twoich potrzeb

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Zapewniamy, że nasz zespół sprzątający jest wykwalifikowany i regularnie szkolony, aby spełniać Twoje oczekiwania

BRAK ZOBOWIĄZAŃ

Możesz zamówić usługę jednorazową lub regularną. Dodatkowo możesz zrezygnować z usługi do 48 godzin przed.

OPIEKA KLIENTA

W razie jakiegokolwiek problemu zawsze możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta czynną 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Odpowiadamy na każde zapytanie!

PROSTE FAKTUROWANIE

Cena zależy od ilości zamówionych godzin. Dzięki temu masz większą elastyczność w zamawianiu usługi. Nie musisz podpisywać długoterminowych umów. Możesz dowolnie modyfikować warunki współpracy.

 

Opinie klientów

“Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.”

Lanzarote, Andrzej Zawadzki – właściciel

“Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.”

Polskie Centrum Dachowe Sp. z o.o., Maciej Kuc – właściciel

“Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.”

Kancelaria Adwokacka, Adw. Marta Nowak – właściciel

 

My zajmiemy się Twoim biurem, Ty zajmij się biznesem.

 

Aby uzyskać bezpłatną wycenę skontakuj się z nami mailowo: biuro@moppy.pl lub telefonicznie: (+48) 787 743 653.

Możesz również zamówić jednorazową usługę testową na www.moppy.pl.

zamow