Promocje

Rozpoczęliśmy współpracę z Mobile Vikings!


Dla fanów nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych mamy dobrą wiadomość. 8-go marca rozpoczęliśmy współpracę z telefonią komórkową Mobile Vikings. Dla każdego Vikinga mamy 20% kod rabatowy na pierwsze zamówienie w Moppy.pl oraz 10% na każde kolejne zamówienie.


Mobile Vikings o sobie

Mobile Vikings to operator komórkowy rodem z Belgii obecny na polskim rynku już od ponad trzech lat. W naszym działaniu kierujemy się jedną zasadą; #ŻyjNoLimit. Staramy się przełamywać bariery – właśnie dlatego oferujemy najlepszą ofertę komórkową bez haczyków i zbędnych zobowiązań. Wierzymy, że wiązanie Vkingów – tak nazywamy naszych klientów – umowami nie ma sensu bo to co najlepsze samo się broni. Wraz z naszymi Vikingami tworzymy wyjątkową społeczność, która słucha się wzajemnie i wyciąga wnioski – jesteśmy dla Vikingów, chcemy się dla nich zmieniać a dzięki partnerstwom oferować rozwiązania które ułatwią i polepszą standard ich życia.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z Mobile Vikings?

Kierujemy się podobnými zasadami: prosto, wygodnie i nowocześnie. Mobile Vikings to operator zapewniający sprawną i profesjonalną obsługę, aktywny w sieci i dzielący się swoim doświadczeniem z czytelnikami pdoobnie jak my.

Jaką mamy ofertę dla Vikingów?
Vikingom proponujemy 20% rabatu na pierwsze zamówienie składane na stronie Moppy.pl oraz 10% na każde kolejne. Liczymy na to, że benefity płynące z korzystania z naszego serwisu okażą się dla Was zachęcające, a czas spędzony dotychczas na sprzątaniu będziecie mogli poświęcić na coś znacznie bardziej interesującego 🙂

 

zamow

Może Ci się również spodobać...