sprzątanie online profesjonalna ekipa sprzątająca
Media

Trendy zamawiania sprzątania online w Polsce. Raport 2018

Firma Moppy, jako jedna z największych platform do zamawiania sprzątania online w Polsce, dnia 06.02.2019 opublikowała raport trendów sprzątania online za 2018 rok.

Raport został stworzony na podstawie zamówień składanych przez naszą stronę internetową w 2018 roku. Stanowi on podsumowanie najpopularniejszych usług sprzątających zamawianych przez Polaków za pośrednictwem strony Moppy.pl. W raporcie znajdziecie wiele ciekawych informacji, jak np. czego najbardziej nie lubią sprzątać Polacy, kto częściej zamawia sprzątanie online, kobiety czy mężczyźni, jaki jest najpopularniejszy czas zamawiania sprzątania, a także, ile czasu przeznaczamy na sprzątanie oraz jaka jest wizja sprzątania w przyszłości? Mamy nadzieję, że na podstawie przedstawionych danych każdy będzie mógł się dowiedzieć czegoś nowego o trendach związanych z zamawianiem sprzątania online w naszym kraju.

MOPPY.PL Raport 2018 to ciekawa lektura dla miłośników czystości oraz dla osób, które dopiero chcą się̨ zapoznać z naszą branżą.

Życzymy miłej lektury!
Zespół MOPPY.PL

Może Ci się również spodobać...