Mycie okien
Porady

Mycie okien – ten problem już Ciebie nie dotyczy

Mycie okien w domu to jedna z najbardziej nielubianych czynności przez większość osób. To jedna z tych prac domowych która, wymaga dużo wysiłku oraz sporej ilości czasu, a jednocześnie często po jej wykonaniu nie jesteśmy zadowoleni z oczekiwanych efektów. Jest to jednak zadanie nieuniknione – przynajmniej kilka razy do roku, okna umyć trzeba. Ręczne czyszczenie zabrudzonych okien to nie tylko mycie szyb. Często potrzeba wielu środków czystości oraz sprzętu aby dokładnie wyczyścić brud zalegający w szczelinach framug okiennych. Co jeśli nie przepadamy za jej wykonywaniem?

Mycie okien przez profesjonalistów – oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli mycie okien nie jest naszą ulubioną czynnością lub zwyczajnie jesteśmy osobami zabieganymi, zapracowanymi i nie mamy po prostu czasu na dokładne sprzątanie, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej.

Jeśli wracamy późno, po zmroku mycie okien staje się bezcelowe – nie jesteśmy w stanie ocenić stanu zabrudzeń oraz nie zauważymy smug przez nas pozostawionych. Bardzo często współczesne budynki posiadają duże i wysokie przeszklenia, a my nie posiadamy profesjonalnego sprzętu, który ułatwiłby to zadanie. Co więcej, nie zawsze mamy chociażby drabinę, a mycie okien wspinając się na stołki nie jest bezpieczne.

W takim przypadku warto zamówić usługę sprzątania domu bądź jedynie mycia okien przez firmę moppy.pl. Ceny wcale nie są wysokie. Dodatkowo dokładną cenę możemy sprawdzić sami poprzez skorzystanie z cennika dostępnego na stronie (jeśli potrzebujemy kompleksowej lub regularnej pomocy) lub poprzez wysłanie zapytania za pomocą dostępnego formularza (np. gdy chcemy zlecić wykonanie konkretnej czynności, m.in. umycia okien w mieszkaniu lub w pracy, a także posprzątania mieszkania po przeprowadzonym remoncie). Co ważne, istnieje możliwość zlecenia usługi także pod naszą nieobecność (jedynym wymogiem jest wpuszczenie do domu, mieszkania lub biura).

Profesjonalna firma i specjalistyczny sprzęt

Usługi takie jak mycie okien realizowane są dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu przeznaczonego do tego typu czynności. Najlepiej w tym przypadku sprawdza się mycie za pomocą pary oraz pod wysokim ciśnieniem – dzięki czemu uzyskujemy pewność, że cały brud i zanieczyszczenia zostaną trwale usunięte. Jednocześnie ten sposób czyszczenia nie powoduje powstawania nieestetycznych zacieków oraz smug. Usługa wykonywana jest za pomocą myjek ciśnieniowych firmy Karcher – od dawna docenianej i uznawanej przez profesjonalistów. Usługa realizowana jest w ekspresowym tempie, przy minimalnym zużyciu wody. Dodatkowo pozwala uniknąć śladów po zasychających kroplach oraz wody zbierającej się na ziemi, parapecie lub podłodze. Wykorzystywany sprzęt sprawdza się doskonale przy różnego rodzaju powierzchniach oraz nietypowych kształtach. Jednocześnie sposób ten jest bezpieczny i nie powoduje uszkodzeń.

Warto także wspomnieć, że usługa mycia okien proponowana przez firmę moppy.pl jest całkowicie bezpieczna. Firma za nadrzędną wartość (poza oczywiście doskonałym umyciem okien i posprzątaniem biura czy mieszkania) stawia sobie bezpieczeństwo finansowe swoich klientów. Każdą usługę chroni polisa ubezpieczeniowa.

Może Ci się również spodobać...