Przedświąteczne porządki
Porady

Przedświąteczne porządki

Każdy z nas boi się tego momentu, kiedy przychodzi czas na świąteczne porządki. Z niepokojem oczekujemy bożego narodzenia, ponieważ rodzina i przyjaciele którzy do nas przyjdą na pewno zwrócą uwagę na to czy nasze mieszkanie jest czyste. Niestety jest to ten czas, kiedy jesteśmy zazwyczaj zagonieni terminami w pracy, szaleństwem w mieście, godzinami stoimy w korkach czy kolejkach do kas sklepowych. Przedświąteczne porządki to ostatnia rzecz na która mamy ochotę. Jeśli mieszkacie we Wrocławiu, Poznaniu czy Krakowie macie szczęście! Nasza firma właśnie w tych miastach realizuje swoje usługi i możemy do Was bez problemu dojechać jeszcze przed świętami, a wtedy przedświąteczne porządki nie będą straszne!

Przedświąteczne porządki czas zacząć od dobrego planu

Przedświąteczne porządki – jak zaplanować?

Zdajemy sobie sprawę, że świąteczne porządki to nie tylko kwestia mycia naczyń czy odkurzania. Nie martwcie się ! Nie straszne nam najgorsze plamy, mycie okien zimą czy dywanów. Używamy najlepszej jakości środków, które poradzą sobie zarówno z drewnianymi jak i kamiennymi powierzchniami, nie niszcząc ich. Jeśli pokoje twoich dzieci to istna dżungla, również się tym zajmiemy. Nie ma miejsca, z którym nie dalibyśmy sobie rady. Podstawowe porządki obejmują między innymi: odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy, mycie armatury łazienkowej, opróżnianie koszy na śmieci, mycie blatów, mycie luster, oraz przetarcie parapetów, oświetlenia, grzejników i kontaktów. Jeśli to będzie za mało dla twoich czterech kątów oferujemy również sprzątanie premium i kompleks. Wtedy dodatkowo możecie liczyć na mycie piekarnika i lodówki, użycie profesjonalnych środków czystości czy doczyszczanie fug w łazience. Dodatkowo możecie wykupić mycie okien, pranie tapicerki czy dywanów. Wszystko przy użyciu bezpiecznych detergentów i sprzętów.

Szybki sposób na świąteczne porządki

Jeśli tak jak większość Polaków, porządki świąteczne przyprawiają Cię o stres, niepokój i rozdrażnienie przychodzimy Ci z pomocą. W każdej chwili możesz się do nas zwrócić o pomoc. Porządki to nasza specjalność. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Należy tam podać kilka ważnych informacji. Między innymi zakres porządków, adres miejsca do którego mamy dojechać, wszelkie dodatkowe informacje jakie mogą nam się przydać do tego aby jak najlepiej zająć się Twoim mieszkaniem czy biurem. Tak, tak w ofercie mamy zarówno sprzątanie domów jaki firm. W końcu każde miejsce jest warte posprzątania jeszcze przed nowym rokiem. Jak widzisz całe zgłoszenie zajmie Ci dosłownie kilka minut. Przed naszym przyjściem nie należy nic specjalnie szykować. Wszystkie potrzebne akcesoria, detergenty nasza ekipa zabiera za sobą. Dzięki temu w spokoju będziesz mógł/a zająć się przygotowywaniem bożego narodzenia. Pieczenie, gotowanie czy zakup prezentów to nie lada wyzwanie. Przy dzisiejszym trybie pracy i tempie życia to przedsięwzięcie to już bardzo dużo, po co dokładać sobie więcej problemów w postaci porządków.

Profesjonalna ekipa z dużym doświadczeniem

Nasze usługi realizowane są przez specjalnie przeszkolonych pracowników. Prowadzimy dla nich szkolenia, dzięki temu jeszcze lepiej mogą zająć się Twoim domem. Dla lepszej jakości usług zatrudniamy sprawdzonych pracowników. Jest to gwarancja tego, że nie przyjedzie do Ciebie przypadkowa osoba, tylko profesjonalista w dziedzinie porządków. Dzięki temu, możesz nam zaufać! Każdorazowo wiemy, kto przyjedzie posprzątać Twoje mieszkanie. Nie musisz obawiać się o swoje cztery kąty. Posiadamy liczne rekomendacje, które możecie przeczytać na naszej stronie internetowej. Najważniejsze jest dla nas to abyście byli zadowoleni z jakości naszych usług. Posiadamy własny sprzęt począwszy od ścierek, kończąc na odkurzaczach. Specjalnymi autami przyjeżdżamy z nim do Ciebie. Nie musisz się o nic martwić. Ponad to zgłoszenie trwa na prawdę kilka minut, potrzebne w nim informacje są podstawowe i nie wymagają od Ciebie znajomości środków czy przyborów do mycia. Aby sprawdzić lokalizacje kliknij tu: sprzątanie Wrocław lub tu: sprzątanie Kraków. Dodatkowy atutem będzie możliwość wyceny. Podając dane adresowe, powierzchnię oraz przedmioty wymagające sprzątanie będziesz miał możliwość dowiedzenia się ile kosztować będzie Cię ta przyjemność. Wtedy łatwo będziesz mógł wrzucić te wydatki obok prezentów dla dzieci czy produktów spożywczych, do świątecznego budżetu.

Świąteczne porządki może zrobić w każdej wolnej chwili

Czy warto?

Odpowiedź jest prosta. Oczywiście, że warto! Zdecydowanie się na świąteczne porządki wykonane przez profesjonalną firmę to strzał w dziesiątkę. Niekoniecznie czyste mieszkanie już nigdy nie będzie sprawiało, że ten czas świąt nie będzie wyjątkowy. W idealnie posprzątanym domu boże narodzenie będzie jeszcze lepsze. Przedświąteczne porządki naprawdę nie muszą być straszne. W czystej przestrzeni świętowanie z rodziną i przyjaciółmi to sama przyjemność. Bez stresu możesz zająć się wspólnym pieczeniem pierniczków, ubieraniem choinki czy uwielbianym przez wszystkich pakowaniem prezentów.

Może Ci się również spodobać...