Ukrainki do sprzątania
Porady

Zatrudniamy Ukrainki do sprzątania. Dajemy lepszą pracę obcokrajowcom!

W Internecie zamieszczonych jest bardzo dużo ogłoszeń typu „zatrudnię Ukrainkę od zaraz”, „Pilne: Zatrudnię Ukrainkę do sprzątania”, „Ukrainki do sprzątania – Wrocław” itd. Jest także sporo portali, gdzie można znaleźć ogłoszenia bezpośrednio od Ukrainek. My jednak proponujemy coś znacznie lepszego niż tylko szybkie zatrudnienie, najniższą płacę i pracę w przeciętnych warunkach. Przeczytaj ten artykuł i zobacz, dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu i jak to zrobić.

Czym się właściwie zajmujemy?

Jesteśmy najlepszą firmą sprzątającą w mieście! Świadczymy usługi sprzątania we Wrocławiu. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i detergentach. W naszej ofercie znajduje się sprzątanie mieszkać w wersji standard, premium i kompleks. Ponadto do Twoich zadań należeć będzie mogło mycie okien, sprzątanie po remoncie, sprzątanie biur i lokali użytkowych, pranie tapicerek i dywanów, czyszczenie powierzchni podłogowych na przykład w halach produkcyjnych. Brzmi jak ogrom pracy? Nie martw się posiadamy specjalne sprzęty ułatwiające i przyspieszające sprzątanie. Nasze usługi różnią się między sobą. Możesz o nich więcej poczytać na stronie internetowej, aby lepiej poznać usługi jakie oferujemy. Jeśli będziesz miał/miała jakieś wątpliwości wszystko wytłumaczymy i powiemy jak i co sprzątać przy danym zamówieniu. Podstawowymi trzema ofertami są sprzątanie:

  • Standard – w skład pakietu podstawowego wchodzi odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy z łatwo dostępnych powierzchni, mycie armatury łazienkowej, kabiny prysznicowej, wanny sedesu, opróżnianie koszy na śmieci, mycie blatów, umywalki, luster, sprzętów AGD z zewnątrz, brudnych naczyń, przetarcie parapetów, oświetlenia, grzejników, kontaktów.
  • Premium – sprzątanie w zakresie rozszerzonym zawiera dodatkowo mycie piekarnika, lodówki, mikrofalówki, doczyszczanie fug w łazience, oraz mycie glazury łazienkowej.
  • Kompleks – kompleksowe doczyszczanie powierzchni zawiera wszystkie pozycje ze sprzątania standard i premium. Jest to jednak opcja dla tych, którzy chcą dokładnie posprzątać mieszkanie po lub przed wynajmem.

Praca dla Ukrainek Wrocław Kraków
Dlaczego warto pracować w moppy – zatrudniamy Ukrainki i obcokrajowców?

W naszej firmie Ty decydujesz, kiedy pracujesz. Dodatkowo wybierasz miejsce pracy, które Tobie odpowiada. Nie musisz się zobowiązywać na określoną ilość godzin do przepracowania w danym miesiącu. Jesteś swoim własnym szefem. Nie musisz również martwić się o szukanie klientów. My robimy to za Ciebie. Jedyne co musisz zrobić to przyjąć zlecenie, my zajmiemy się resztą. Dodatkowym atutem pracy u nas może być to, że stawiamy na jakość naszych pracowników. Prowadzimy wewnętrzne szkolenia, abyście jeszcze lepiej mogli radzić sobie z zabrudzonymi powierzchniami. Ponadto pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i detergentach do czyszczenia. Oczywiście zapewniamy je Tobie w pracy. Nie musisz sam/sama kupować potrzebnych Ci przyborów do sprzątania, wszystko od nas dostaniesz. Z takim asortymentem sprzątanie będzie łatwe, szybkie i przyjemne. Dodatkowo dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi pracownicy, jak i mienie właściciela mieszkania, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzęt – są w pełni chronione. Oczywiście jesteś zobowiązany do uważnego sprzątania i nieniszczenia sprzętów ani firmy ani naszych klientów. Jednak zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy tylko ludźmi i wypadki w pracy się zdarzają. Dlatego wykupiliśmy dodatkowe ubezpieczenie, chroniące zarówno nas i Was.

Aplikuj do nas! Jak to zrobić i jak przyjmować zlecenia?

Jeśli szukasz pracy w firmie sprzątającej to nasza firma to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Jesteśmy otwarci na współpracę z obcokrajowcami, pomagamy wielu osobom nie tylko znaleźć dobrą pracę, ale czujemy, że wspieramy ich i dajemy lepszą pracę. Więc jeśli chciałbyś lub chciałabyś podjąć pracę w najlepszej firmie sprzątającej we Wrocławiu aplikuj już teraz. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową www.moppy.pl i wypełnisz krótki formularz aplikacyjny, w którym musisz uzupełnić niezbędne informacje do tego abyśmy mogli z Tobą współpracować. Jeśli już to zrobiłeś, gratulacje jesteś w naszej ekipie! Teraz musisz podać swoją dostępność, abyśmy wiedzieli, czy możemy zaproponować Ci klientów i pracę w danym dniu i o danej godzinie. Moppy.pl daje Ci możliwość elastycznej pracy w godzinach, które Tobie odpowiadają. To Ty decydujesz jak często i gdzie chcesz pracować. Zarabiasz za realny czas pracy. Nie musisz zobowiązywać się na określoną ilość godzin do przepracowania w danym miesiącu. Nie musisz przeglądać ogłoszeń o pracę i kontaktować się z klientem w celu umówienia usługi. My robimy to za Ciebie! Informacje o nowej ofercie otrzymujesz od nas SMS-em. Wystarczy, że odpowiesz “TAK” a my już zorganizujemy resztę. Proste prawda? Następnie realizujesz zlecenie i dostajesz godne i adekwatne do wykonanej pracy wynagrodzenie!

Ile kosztuje Ukrainka do sprzątania

Niezależnie od tego czy jesteście z Polski czy zza granicy szanujcie swój czas i swoją pracę!

Spotkałeś lub spotkałaś się pewnie nie raz z klientami, którzy mówili, że wszędzie w Internecie szukali fraz Ukrainka do sprzątania Wrocław, ile kosztuje Ukrainka do sprzątania. W Moppy stawiamy na równe traktowanie pracy i pracowników. Jeśli nie jesteś z Polski, wcale nie musisz więcej pracować czy za mniejszą stawkę! Ludzie w Polsce się zastanawiają, ile zapłacić Ukraince za sprzątanie, my uważamy, że trzeba płacić godnie. To znaczy zgodnie z obowiązującymi przepisami + wynagrodzenie powinno być uzależnione od jakości wykonywanych usług. Jeśli Twoja praca będzie wykonana dobrze i z najwyższą starannością powinnaś otrzymać godną wypłatę, adekwatną do wykonanej pracy. Jeśli chcesz pracować w dobrych warunkach za dobre pieniądze, mieć stałe oferty pracy to koniecznie zarejestruj się na naszej stronie. To nic nie kosztuje a może ułatwić Ci życie i pozwolić na stały przypływ gotówki.

Może Ci się również spodobać...